Nowoczesne grzejniki łazienkowe

W każdej łazience grzejnik jest nieodłącznym elementem wyposażenia. Nie tylko pomaga w utrzymaniu prawidłowej temperatury, ale też służy szybszemu wysychaniu ręczników, zwłaszcza zimą. Przywykliśmy wszyscy do klasycznych, białych żeberek, ale współczesne grzejniki łazienkowe wcale nie muszą się do nich ograniczać.

Ciemny albo intensywny kolor

Pierwszym krokiem do tego, by stworzyć unikatową łazienkę, jest zakup grzejnika w nietypowym kolorze. Na całe szczęście obecnie możemy pokusić się o jego różne barwy, nie tylko o białą. Jedną z najbardziej popularnych jest bez wątpienia w tym przypadku antracyt, który świetnie prezentuje się w wielu wystrojach łazienek i jest bardzo uniwersalny.

Niecodzienny kształt

Grzejniki łazienkowe zazwyczaj kojarzą się nam z prostymi żeberkami, które biegną od góry do dołu klasyczną drabinką. Oczywiście, wybór wcale nie musi być taki. Jeśli znudziły ci się już klasyczne żeberka-rurki, najwyższa pora zainwestować w coś całkiem nowego. Może to być między innymi nowoczesny grzejnik w kształcie przypominającym połączone ze sobą plastry miodu. Taki heksagonalny grzejnik stanie się ciekawym elementem ozdobnym i uzupełniającym wygląd całego pomieszczenia.

Wielkość, której nie będziesz żałować

Łazienka może być pomieszczeniem o bardzo różnej wielkości. Niektórzy z nas posiadają zachwycające pokoje kąpielowe, w których zmieści się bez problemu nawet kilkanaście osób. Z kolei inni z nas muszą zadowolić się minimalnym metrażem.

Wybierając grzejnik łazienkowy, warto zastanowić się jakiego jest typu i jaką ma wielkość. Do mniejszych pomieszczeń zazwyczaj wystarcza grzejnik o mniejszej ilości rurek, który nie będzie robił przytłaczającego wrażenia.

Related Posts